ZINĀTNIEKU NAKTS 2023 institūtā "BIOR" 

Piektdien, 29.septembrī, Zinātnieku naktī 2023 valsts zinātniskā institūta “BIOR” pētnieki aicina lielus un mazus izzināt zinātni!

“BIOR” institūtā gaidīsim skolēnus un skolotājus, ģimenes ar bērniem, studentus, lai kopā piedzīvotu izglītojošus, aizraujošus un praktiskus eksperimentus.

Pētnieku izzinošajās stacijās visi varēs līdzdarboties pētījumos un eksperimentos, kā arī izbaudīt atklāšanas prieku. Neparastos stāstos uzzināsiet, kā tiek kartētas upes un atbrīvoti šķēršļi upēs, lai zivis brīvi varētu migrēt uz nārsta vietām. Tāpat pētnieki un uztura speciālisti iepazīstinās ar pārtikas drošības riskiem, to uzglabājot un transportējot , kā arī kas jāņem vērā, gatavojot maltīti ikdienā. 

“BIOR” zinātnieki ir sarūpējuši plašu programmu ar aktivitātēm, lai ikviens gan liels, gan mazs atrastu sev ko interesantu, izzinošu un noderīgu.

Pasākuma noslēgumā, apmeklējot visas zinātnieku stacijas, būs iespēja par piemiņu uztaisīt piemiņas foto!

Aicinām ikvienu uz Zinātnieku nakti, izzināt zinātni, aktīvi līdzdarboties pētījumos un eksperimentos un izjust atklāšanas prieku.


Informācijai apmeklētājiem! Lai nodrošinātu vienmērīgu apmeklētāju plūsmu, klases un skolu grupas aicinām pieteikties iepriekš pa tālruni: 26111123, Ilze Dimante

Adrese: Lejupes ielā 3, Rīgā

Laiks: plkst.17:00 – 22:00

Apmeklētājiem nodrošināta bezmaksas autostāvvieta!

Sabiedriskais transports: 

Autobusi: 60.,12., 23. (pietura pie Rīgas piena kombināta “Lejupes iela” vai pie SEB bankas “Jāņa Čakstes gatve”)

Tramvajs: 10 (pietura “BIŠUMUIŽA) ar kājām līdz institūtam ~20 min.


Uz tikšanos jau pavisam drīz!

Sīkāka informācija par pasākumu: Ilze Dimante tālr. 26111123 

aaa