Seminārs par iekšējo ūdeņu apsaimniekošanu

11. aprīlī Institūta "BIOR" telpās notika Latvijas lauku konsultāciju centra organizēts seminārs “Labā prakse un pieredze iekšējo ūdeņu resursu apsaimniekošanā”. Tajā varēja uzzināt par zivju resursu apsaimniekošanas veidiem, saņemt praktiskus ieteikumus Zivju fonda kvalitatīvu projektu pieteikumu sagatavošanai un īstenošanai. Ar reāliem pieredzes stāstiem dalījās arī paši ūdeņu apsaimniekotāji.

Institūta "BIOR" Zivju resursu pētniecības departamenta vadītājs Didzis Ustups stāstīja par Institūta "BIOR" vērtēšanas kritērijiem ar zivju resursiem saistītajiem Zivju fonda projektiem, sniedzot praktiskus ieteikumus projektu sagatavošanai un īstenošanai.

Institūta "BIOR" vadošā pētniece Ruta Medne dalījās pieredzē par labo praksi zivju resursu papildināšanas pasākumu īstenošanā, savukārt pētnieks Kaspars Abesons klātešošos iepazīstināja ar upju tīrīšanas un dzīvotņu atjaunošanas galvenajiem principiem, kā arī skaidroja par mazo HES ietekmes uz ūdeņu dzīvajiem resursiem mazināšanas iespējām. 

Pasākuma video prezentācijas tuvākā laikā būs pieejamas youtube kanālā makskeresanaskarte. Tur pieejamas arī video prezentācijas no 3.aprīļa pasākuma.

 

l

f

f

f