Institūta „BIOR” zivju resursu pētnieki un eksperti piedalās pasākumā „Lauki ienāk pilsētā”

Aicinām apmeklēt Latvijas simtgades lielnotikumu Rīgā “Lauki ienāk pilsētā” šā gada 8. septembrī 11. novembra krastmalā no 10:00 līdz 20:00, kurā piedalīsies “BIOR” Zivju resursu pētniecības departaments un Zivju audzētava “Tome”.

Institūta „BIOR” stendā ikvienam būs iespēja iegūt informāciju par zivju resursu pētījumiem un par zivju audzēšanas iespējām Latvijā.

Institūta “BIOR” Zivju resursu pētniecības departamenta pētnieki iepazīstinās apmeklētājus ar Latvijā sastopamajām zivju sugām un ļaus apmeklētājiem pašiem izmēģināt spēkus zivju sugu noteikšanā, kā arī sniegs informāciju par zivju pētījumiem Latvijā. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt atsevišķu zivju sugu mulāžas, akvārijos – jūras zivis, saldūdens zivis un Institūta “BIOR” zivju audzētavās audzētās zivis. 

Savukārt Institūta „BIOR” zivju audzētavas „Tome” speciālisti pasākuma laikā demonstrēs zivju transportējamo automašīnu un pastāstīs par tās aprīkojumu, kas nepieciešams, lai zivis varētu transportēt uz Latvijas upēm un ezeriem. Ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt par katras zivs sugas audzēšanas specifiku, kā arī iepazīties ar populārāko Latvijā atpazīstamo zivju sugu dzīves ciklu un to, kā tiek papildināti zivju resursi Latvijas ūdenstilpēs.   

foto