Valsts zinātniskā institūta "BIOR" laboratorija izveidojusi papildu mobilās COVID-19 testēšanas brigādes, kuras nodrošina izbraukumus pie  uzņēmumiem, dažādām iestādēm, skolām, kam tas nepieciešams.

Mobilās paraugu ņemšanas mediķu brigādes veic valsts apmaksātus COVID-19 izmeklējumus pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pieteiktos COVID-19 testēšanas mobilajām brigādēm, aicinām zvanīt uz tālruni 28369560. 

Lai operatīvi mobilās brigādes mediķi varētu veikt COVID-19 paraugu noņemšanu, uzņēmumiem jānodrošina:

  • atsevišķa telpa paraugu noņemšanai;
  • galds;
  • divi krēsli;
  • atbilstošs apgaismojums;
  • personāla saraksts.

Tāpat institūta "BIOR" laboratorija turpina nodrošināt COVID-19 izmeklējumus speciāli izveidotā COVID-19 testēšanas punktā Lejupes ielā 3, Rīgā.

Lai pieteiktos COVID-19 testam, iedzīvotājiem jāzvana uz vienoto tālruņa numuru 8303 vai 28369560.

Lai nodrošinātu operatīvu paraugu noņemšanu un izvairītos no kontakta ar citiem klientiem, aicinām ierasties precīzi noteiktajā laikā, vai divas minūtes iepriekš, vēlams personīgajā auto.

Testēšanas rezultāti pēc izmeklējumu veikšanas tiks nosūtīti 24 stundu laikā.

Pirms izmeklējuma jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, jāievēro piesardzība, tai skaitā 2 m distance, un obligāti jālieto sejas maska.

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR" ir vadošais pētniecības, laboratorisko izmeklējumu un zināšanu pārneses centrs Baltijā. Institūts, balstoties uz inovatīvām pētniecības metodēm, rada praktiski pielietojamas zināšanas tādās jomās kā sabiedrības un vides veselība, pārtika, zivsaimniecība un veterinārmedicīna.

COVID-19 testēšanas punkta Lejupes ielā 3, Rīgā navigācija:

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Dimante
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR”
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 26111123