Valsts zinātniskā institūta "BIOR" laboratorija turpina veikt valsts apmaksātus COVID-19 izmeklējumus.

Valsts apmaksātai COVID-19 testēšanai  nepieciešams ģimenes ārsta vai cita medicīnas speciālista nosūtījums. Savukārt, ja pacients vēlas pārbaudīt savu veselības stāvokli, bet nav ārsta nosūtījums, COVID-19 testēšanu "BIOR" laboratorija nodrošina kā līdz šim.

Lai pieteiktos COVID-izmeklējumam, aicinām zvanīt uz tālruni 28369560 vai vienoto tālruni 8303.  Testēšanas rezultāti pēc izmeklējumu veikšanas tiks nosūtīti klientam līdz nākamās dienas beigām.

COVID-19 testēšanu valsts zinātniskā institūta “BIOR” laboratorija nodrošina speciāli izveidotos testēšanas punktos Lejupes ielā 3, Rīgā darba dienās no plkst. 9.00-19.00 pēc iepriekšēja pieraksta. Arī Latgales reģionā atvērti divi testēšanas punktā Rēzeknē, Liepu ielā 33 darba dienās no plkst.08.00 līdz 12.00 un  Daugavpilī  Varšavas ielā 24  no plkst.08.00 līdz 12.00.

Tāpat uzņēmumiem un iestādēm ir iespēja izsaukt pie sevis “BIOR” mobilās mediķu brigādes, kuras nodrošina COVID-19 paraugu ņemšanu visā Latvijā.

Valsts zinātniskais institūts "BIOR" ir vadošais pētniecības, laboratorisko izmeklējumu un zināšanu pārneses centrs Baltijā. Institūts, balstoties uz inovatīvām pētniecības metodēm, rada praktiski pielietojamas zināšanas tādās jomās kā sabiedrības un vides veselība, pārtika, zivsaimniecība un veterinārmedicīna.

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Dimante
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR”
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 26111123