Apbalvojumu “PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU ZIVSAIMNIECĪBĀ” saņem “BIOR” zivju audzētavas “Tome” filiāles “Dole” vadītājs Aivars Ignatovs

Piektdien, 2. novembrī, svinīgā ceremonijā tika apbalvoti Zemkopības ministrijas (ZM) Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2018” laureāti. Balvu nominācijā “PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU ZIVSAIMNIECĪBĀ” saņēma zinātniskā institūta “BIOR” zivju audzētavas “Tome” filiāles  “Dole” vadītājs Aivars Ignatovs.

Aivars Ignatovs zivsaimniecības nozarē sācis strādāt kopš 1980. gada.  Viņa vadībā pirmo reizi Baltijas reģionā izstrādāta un līdz šim laikam tiek  izmantota vimbu mākslīgās pavairošanas tehnoloģija. Viņa profesionālā pieredze un padoms ir palīdzējuši un joprojām palīdz attīstīties akvakultūras nozarei Latvijā. Šo gadu laikā izaudzēti un Latvijas ūdeņi papildināti ar vairākiem simtiem miljonu dažādu zivju sugu mazuļiem un kāpuriem. Kolēģi viņu raksturo kā zinošu un pieredzējušu vadītāju, atsaucīgu kolēģi un brīnišķīgu cilvēku.
Zemkopības ministrijas Gada balva zivsaimniecībā “Lielais loms” ir nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā. Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā.

foto

foto

foto

foto