Ceturtdien, 18. maijā, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā "BIOR" ieradīsies Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) Starptautiskā akreditācijas centra vadītāja Amina Ahmed Mohammed un centra pārstāvji, kā arī Dubajas pašvaldības vadība, lai iepazītos ar zinātniskā institūta "BIOR" laboratorisko kapacitāti un  pārrunātu iespējamo turpmāko sadarbību lauksaimniecības un pārtikas produktu sertifikācijas jomā. 

Apvienoto Arābu Emirātu amatpersonu vizītes galvenais mērķis ir veicināt abu valstu kompetento iestāžu sadarbību halal produkcijas sertificēšanā un iestāžu akreditācijā, lai radītu labvēlīgus apstākļus savstarpējās tirdzniecības veicināšanai ar lauksaimniecības un pārtikas (halal) produktiem starp Latviju, AAE un citām valstīm.

Zinātniskais institūts "BIOR" kā valsts nozīmes pētniecības centrs, nodrošina valsts references laboratorijas funkcijas un veic pētījumus vides, pārtikas drošības un dzīvnieku slimību jomā. Institūta "BIOR" pētnieki un eksperti turpmāk, atbalstot lauksaimniecības un pārtikas produktu eksportu uz AAE valstīm, veiks produktu analīzes atbilstoši importētājvalsts prasībām.

 

AAE
Foto galerija