Zinātniskā institūta BIOR jaunajā Akvakultūras, pētniecības un izglītības centrā Tomē izglīto zivju audzētājus

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR jaunajā Akvakultūras, pētniecības un izglītības centrā Tomē šodien pulcējās zivju audzētāji, lai uzzinātu jaunākās tendences zivkopībā un zivkopības biznesā.

Joprojām liela interese no uzņēmēju puses ir par zivju audzēšanu Latvijas reģionos, kas saistāma ar Eiropas struktūrfondu apgūšanu, tāpēc Zinātniskā institūta BIOR pētnieki aicināja uzņēmējus uz semināru “Recirkulācijas akvakultūras sistēmas, projekti, piedāvājums, tehnoloģiskie risinājumi”. Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas lauku konsultāciju centru. Seminārā piedalās Latvijas reģionu uzņēmēji, zinātnieki, kā arī Zemkopības ministrijas pārstāvji.

Uzņēmēji varēja uzzināt, kā pareizi izaudzēt zivis, kā arī iepazīties ar recirkulācijas akvakultūras sistēmām, projektu piedāvājumiem  un tehnoloģiskajiem risinājumiem.
Seminārā uzstājās Zinātniskā institūta BIOR pētnieki, ārzemju vieslektori, kā arī nozares vadošie biznesa pārstāvji.

 

Irēna Bērziņa
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR Sabiedrisko attiecību un komunikāciju vadītāja: Irena.berzina@bior.lv
 

ATBALSTA ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA UN LAUKU ATBALSTA DIENESTS

 

21.04.2016.

Uz augšu